مشاوره سئو چيست؟


مشاوره سئو در واقع يک روش براي يادگيري SEO و همچنين يک راهبرد براي بهبود رتبه سايت ميباشد که عموم افراد از اين روش استفاده ميکنند. 


در اين روش شما بايد شخصي را که علم سئو خوبي دارد به عنوان مشاور سئو انتخاب کنيد تا بتوانيد پيشرفت در کلمات کليدي را به نوعي تظمين کنيد. توجه داشته باشيد مشاوره سئو از جمله مهمترين فعاليت هايي ميباشد که يک سئو کار ميتواند انجام دهد و با اين کار تجربه خود را در اختيار ديگران قرار دهد. در واقع يک مشاور سئو اگر حرفه اي باشد ميتواند درآمد وب سايت را به ده ها و حتي صدها برابر برساند. البته يک مشاور seo موفق مشاوري است که در زمينه هاي مختلفي پروژه هاي زيادي داشته باشد ، به عبارت ديگر قبل از اينکه سايت شما را سئو کند توانسته باشد نمونه کار هاي موفق را به ثبت برساند.


 


سوالات از مشاور سئو


 


چه سوالاتي قبل از قرارداد از يک مشاور سئو بپرسيم؟ 1. ميتوانم نمونه کارهاي قبليتان را که مشاور سئو آنها بوده ايد به من معرفي کنيد؟

 2. وب سايت خودتان در چه کلمات کليدي رتبه دارد؟

 3. آيا شما همان توصيه هايي که گوگل انجام داده براي وبمسترها را پياده سازي ميکنيد؟

 4. مشاوره سئو شما تا چه ميزان ميتواند بر روي سايت من تاثير بگذارد؟

 5. آيا مشاوره seo که شما ارائه ميدهيد ميتواند بر روي فروش من هم تاثير بگذارد؟

 6. تجربه قبلي در زمينه کاري ما را داشته ايد؟

 7. مهمترين تکنيک هايي که شما قصد پياده سازي بر روي سايت من داريد چه چيزهايي هستند؟

 8. فکر ميکنيد چه مدت زماني براي اتمام کار کافي است؟


 


توجه داشته باشيد مواردي که در بالا گفته شد فقط بخشي از سوالاتي ميباشد که ميتوانيد از يک سئو کار بپرسيد. پس توجه کنيد هميشه سوالاتي را بپرسيد که مهمتر هستند و سعي کنيد با سئو کار اين مورد را در ميان بگذاريد که ميخواهيد وب سايت شما با سئو سفيد يا سئو خاکستري پيشر برود سايت شما ، که پيشنهاد ما سئو سفيد ميباشد


 


موفقيت


 


يک مشاور سئو موفق چه کسي است؟


کسي که توانسته باشد بيش از 90 درصد نمونه کارهاي خود را با موفقيت انجام دهد اين شخص ميتواند يک سئوکار مورد اعتماد باشد


 


 


نياز به چک کردن سايت هاي ارائه شده توسط سئوکار هست؟


بله در هر صورت شما هزينه اي را از بابت مشاوره سئو خواهيد پرداخت پس بهتر است قبل از اينکه قراردادي بين شما عقد شود از صحيح بودن اطلاعات داده شده اطمينان حاصل فرماييد. در بسياري از موارد شاهد اين موضوع هستي که افراد به صورت غير واقعي خود را مشاور سئو سايت هاي بسياري ميدانند اما در حالي که وب سايت خود ايشان رتبه مناسبي ندارد. در واقع اگر بخواهيم ساده تر بگوييم يک سئوکار اول بايستي سئو سايت خود را بتواند به درستي انجام دهد سپس اقدام به مشاوره سئو نمايد و شما بايستي از اين موضوع اطمينان حاصل فرماييد.


 


 


يک مشاوره موفق سئو شامل چه مواردي است؟ 1. مشاوره در مورد خود وب سايت و نحوه طراحي آن بر اساس اصول سئو معرفي شده توسط گوگل

 2. مشاوره در زمينه تکنيک هاي سئو که بايد پياده سازي کنيد بر روي سايت

 3. مشاوره در زمينه انتخاب درست کلمات کليدي سايت

 4. مشاوره در زمينه مدت زمان مورد نياز براي رسيدن به اهداف تعيين شده 

 5. مشاوره در زمينه ميزان هزينه مورد نياز براي افزايش رتبه در کلمات کليدي


 


هزينه مشاوره سئو


هزينه مشاوره سئو


هزينه مشاوره سئو بر اساس ميزان تجزبه سئوکار ميباشد و متاسفانه شما نميتوانيد اين نرخ را تعيين کنيد. در واقع هزينه مشاوره سئو بسته به خود سئوکار ميباشد که چه هزينه اي را بر روي سواد و تجربه خود قرار دهد. معمولاً هزينه مشاوره سئو به صورت ساعتي محاسبه ميگردد که از 50.000 تومان تا 150.000 تومان موجود است. توجه داشته باشيد باري ديگر متذکر ميشوم که هزينه مشاوره سئو قيمت ثابتي ندارد پس سئوکار ميتواند هر قيمتي که بخواهد بر روي تجربه خود بگذارد.


 


مشاوره آنلاين سئو


مشاوره آنلاين سئو


مشاوره آلاين سئو جديداً در سطح ايران کم کم جايگاه خود را پيدا کرده است و اين صرفاً به دليل کم بودن تعداد سئوکاران مطرح در سطح ايران ميباشد. در مشاوره آنلاين سئو بدين صورت ميباشد که هر دو طرف هم شخص مشاور و هم وبمستر سايت بر روي بستر اينترنت با هم ارتباط برقرار ميکنند. از جمله نرم افزارهايي که در اين راستا بسيار مورد استفاده قرار ميگيرد ميتوانيم به اسکايپ اشاره کنيم.


 


مشاوره رايگان سئو


مشاوره رايگان سئو سايت


مشاوره رايگان سئو سايت ذر واقع توسط سئوکاراني که در سطح کشوري مطرح نيستند بسيار رايج ميباشد. آن دسته از سئوکاران که ميخواهند در سطح استاني و نهايتاً کشوري رشد نمايند ابتدا از اين کانال وارد ميشوند يعني سعي ميکنند به سايت هاي مطرح مشاوره رايگان سئو بدهند و به اين ترتيب چند نمونه کار عالي را براي ارائه به ديگران در اختيار داشته باشند. البته ناگفته نماند که مشاوره رايگان سئو سايت از بهترين و به صرفه ترين نوع مشاوره ها ميباشد زيرا شما اطلاعات بسياري در زمينه سايت خودتان و سئو بدون پرداخت يک رسال هزينه دريافت مي نماييد.


 


سئو


خدمات مشاوره سئو


خدمات مشاوره سئو همانطور که گفته شد توسط بسياري از افراد ارائه ميگردد که در حوزه سئو افراد بسيار مجربي ميباشند اما در اين ميان وب سايت هاي بسياري نيز اين بخش را در خود دارند. اين سايت ها در زمينه آموزش سئوفعاليت مينمايند و هميشه سعي بر اين دارند تا در اين حوزه يکي از فعال ترين ها باشند. خدمات مشاوره seo در واقع در سايت هاي آموزش سئو ارائه ميگردد که ميتوانيد از آنها نيز بهره مند گرديد.


 


سئو هاب


پيشنها ما براي يک مشاوره سئو عالي


ما براي گرفتن يک مشاوره سئو بدون دردسر با کيفيت عالي گرفتن مشاوره از وب سايت سئو هاب را به شما پيشنهاد ميکنيم. شما عزيزان ميتوانيد با مراجعه به وب سايت سئو هاب و با تماس با اين شرکت سئو بهترين نوع مشاوره را داشته باشيد. اين شرکت سئو همه روزه به ده ها نفر در زمينه سئو سايت مشاوره سئو ارائه مينمايند که شما نيز ميتوانيد يکي از اين افراد باشيد.


 


 


امکان مشاوره سئو رايگان


امکان مشاوره در اين بخش از سايت براي شما عزيزان مهيا شده است تا بتوانيد شما وبمستران عزيز سوالات خود را در زمينه سئو درج کنيد تا پاسخگوي شما عزيزان باشيم. سعي بر اين خواهيم داشت تا در کمترين زمان ممکن پاسخگوي سوالات شما عزيزان باشيم. توجه داشته باشيد سوالات خود را به صورت کامل و جامع در بخش نظرات درج کنيد سپس منتظر پاسخ آن باشيد. 


 


 


پرسش هاي متداول در زمان مشاوره سئو 


 


شرکت ارائه دهنده خدمات مشاوره سئو در هنگام ارائه مشاوره سئو، بايد سوالاتي مشابه زير بپرسد:


•   سايت شما را چه شرکتي طراحي کرده است و چه خدماتي مي توانيد از اين شرکت دريافت کنيد؟


•   آيا از سئوکار يا متخصص سئو براي بهبود رتبه سايت در گوگل استفاده کرده ايد؟ در صورتي که پاسخ بله هست، او چه کارهايي براي سايت انجام داده است؟


•   چه کلمات کليدي را براي سئو در نظر گرفته ايد؟


•   با تکنيک هاي بهينه سازي وبسايت چقدر آشنا هستيد؟


•   آيا تاکنون از ابزارهاي تحليل و آناليز سئو استفاده کرده ايد؟


•   به سرچ کنسول گوگل (گوگل وبمستر) و گوگل آناليتيکس وب سايت خودتان دسترسي داريد؟


•   آيا توانايي توليد محتوا براي سايت خود را داريد؟


•   در چه کلمات کليدي پر رقابتي، داراي رتبه اي هستيد؟


•   آيا مجموعه شما نيروي متخصص براي سئو سايت دارد يا مي خواهيد آن را به تيم ما بسپاريد؟


 


?چه سوالاتي بايد از مشاور سئو خود بپرسيد؟ 


بعنوان يک مدير کسب و کار آنلاين در هنگام مشاوره سئو با يک متخصص سئو حرفه اي مي توانيد سوالات زير را به عنوان نمونه مطرح کنيد :


 


•   آيا مشاور سئو مي تواند نمونه کارهايي از پروژه هاي سئو خود معرفي کند؟


•   تجربه مشاور شما در زمينه سئو سايت چقدر است و چند سال است که در اين زمينه فعاليد؟


•   مجموعه? شما چه خدماتي را در اين همکاري ارائه مي‌کند؟


•   به صورت مستقيم چه کسي پروژه را انجام مي‌دهد؟


•   پيش بيني مشاور از مدت زمان پروژه چقدر است؟


•   گزارش‌ها به چه صورتي و در چه زماني ارائه ‌مي‌شوند؟


•   چه دستاوردهايي در پايان ماه اول کسب مي‌شوند؟


•   آيا مراحل اجراي پروژه و فعاليت‌ها توضيح داده مي‌شوند؟


•   پروسه? لينک‌بيلدينگ به چه صورتي انجام مي‌شود؟


•   چه بخش‌هايي از وب‌سايت در پروسه? سئو، بهينه‌سازي مي‌شوند؟


•   براورد هزينه مشاور از اين پروژه چقدر مي باشد؟


 


?پيشنهاد مي کنم با دو يا سه مشاور سئو مختلف م کنيد و از آنها بخواهيدتا استراتژي هاي خود را براي سئو سايت توضيح دهند و سپس خدمات آنها را با هم مقايسه کنيد، از آنها نمونه کارها واقعي سئو بخواهيد تا بتوانيد با اطمينان انتخاب کنيد.لينک مرتبط با موضوع : بهينه‌سازي موتور جستجو


مشخصات

 • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
 • کلمات کلیدی: سايت ,مشاوره ,مشاور ,کنيد ,زمينه ,ارائه ,داشته باشيد ,کلمات کليدي ,سايت خودتان ,پياده سازي ,توجه داشته ,توجه داشته باشيد
 • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Joshua Mark جادو جمبل Michelle Damian خاطره عشق ماني|رد لاو چت|ردلاوچت|ردلاو چت Marilyn Surgical gown suppliers Danielle Shawn